operator wózka widłowego reach truck/pracownik magazynu - Horsens, Danmark - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska Horsens, Danmark

    for 2 uger siden

    Default job background
    Beskrivelse

    Poszukujesz pracy magazynowej za granicą? Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie w kierowaniu nimi? Praca przy kompletacji zamówień i posługiwanie się językiem angielskim nie stanowią dla Ciebie problemu? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie Możemy zaproponować Ci pracę w magazynie meblowym, z zapewnionym zakwaterowaniem

    oferujemy

    • pracę jako operator wózka widłowego połączoną ze stanowiskiem orderpickera na magazynie meblowym
    • wynagrodzenie 143 DKK br/h = 19,17 € br/h
    • zatrudnienie na trzy miesiące z możliwością przedłużenia umowy
    • opłacone zakwaterowanie za pierwszy miesiąc
    • start od 22-04-2024
    • dwuzmianowy system pracy: poniedziałek-czwartek 06:00-14:00, piątek 06:00-13:30

    zadania

    • obsługa wózka widłowego typu reachtruck
    • kompletacja i pakowanie zgodnie z instrukcjami
      zamówienia podczas jazdy wózkiem
      wysokiego składowania
    • terminowe wykonywanie zadań
      kompletacyjnych, z poszanowaniem
      wytycznych dotyczących bezpieczeństwa i jakości
    • kompletacja zamówień - order picking
    • praca ze skanerem
    • praca zespołowa oraz samodzielna

    oczekujemy

    • gotowości podjęcia pracy w charakterze wszechstronnego pracownika magazynu w systemie dwuzmianowym
    • posiadania uprawnień na wózki widłowe
    • posiadania wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku (operator reachtruck) - min rok - warunek konieczny
    • dyspozycyjności do podjęcia pracy na minimum trzy miesiące
    • dobrej znajomości języka angielskiego - poziom B1/B2 - warunek konieczny
    • prawo jazdy i własne auto - mile widziane
    • umiejętności pracy zespołowej oraz organizacji pracy własnej

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia