BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Pracownik produkcji okien i drzwi (BB-C3A28)

Found in: Neuvoo Bulk DK

Description:

Zakres obowiązków:

Praca na produkcji okien i drzwi drewnianych i aluminiowych – uszczelnianie i składnie ram, silikonowanie.

Gwarantujemy:

• duńską umowę, którą dostajesz jeszcze przed wyjazdem do Danii - zapewnia ona ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, pieniądze wakacyjne (12,5 %), składki emerytalne a przede wszystkim warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,

• organizację kwestii formalnych tj.: karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny,

• wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie, a przed pierwszą wypłatą możesz liczyć na zaliczki w wysokości 1000 DKK/ tydzień,

• wynajem zakwaterowania (koszt jest odliczany z wynagrodzenia),

• pomoc w organizacji transportu na terenie Danii,

• opiekę polskojęzycznych koordynatorów oraz nr alarmowy czynny 24h/dobę.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• możliwe nadgodziny – dodatkowo płatne,

• możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy.

Oczekujemy:

• udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku – min. 1 rok,

• dyspozycyjności do wyjazdu w wyznaczonym terminie,

• podstawowej znajomości j. angielskiego – warunek konieczny,

• prawa jazdy + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut.

Wymagane dokumenty:

• aktualne CV,

• dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy, referencje itp.

calendar_today1 day ago